top of page

GESUNDHEITSWESEN

Sie sind Arzt, Ärztin, Diplomierte Gesundheit- und Krankenpfleger und Krankenpflegerin, Pflegehelfer und Pflegehelferin, Abteilungshelfer und Abteilungshelferin und möchten Informationen über Ihre Möglichkeiten zur Vermittlung auf dem Arbeitsmarkt erhalten.

Zögern Sie nicht, uns zu kontaktieren.

Kotva 1

"Jak Vám můžeme pomoci ve Vašem profesním rozvoji?"

Profese lékaře přináší nejen finanční stabilitu a respekt okolí, ale především pocit uspokojení z možnosti pomoci pacientům.

"Jste lékař absolvent, lékař v přípravě na atestační zkoušku nebo lékař s atestací?“

Jsme si vědomi potřeby každého lékaře na celoživotní vzdělávaní. Spolupracujeme pouze se zdravotnickými zařízeními, která podporují lékaře v jejich profesním rozvoji.

 

Naše partnerská zdravotnická zařízení si u svých lékařů zakládají na rozvoji profesních znalostí a dovedností, a za tímto účelem podporují pravidelné účasti na odborných seminářích a kurzech.

Našim cílem je pro Vás jako lékaře zajistit pracoviště, které Vám umožní profesní a osobní rozvoj, poskytne Vám co nejzajímavější finanční ohodnocení, včetně bonusů.

„Hledáte nové výzvy a působiště?“ Jsme tu pro Vás!

Máte rádi nové výzvy, práci s nejnovějšími technologiemi a chcete rozvíjet svou kariéru?

Rádi pracujete v kolektivu, ve kterém je kombinace začínajících a zkušených lékařů?

 

Naší prioritou je Vaše stabilní zaměstnání s adekvátním finančním ohodnocením, s vynikajícími pracovními podmínkami a možností osobního i profesního rozvoje.

Neváhejte nás kontaktovat 

"Jste absolvent oboru všeobecná/praktická sestra/zdravotní bratr a rozhodujete se, jak začít svou kariéru ve zdravotnictví?" Nebo jste všeobecná/praktická sestra/zdravotní bratr s praxí a hledáte další profesní

a mzdový rozvoj?

Naše společnost nabízí širokou škálu možností pro začínající i zkušené všeobecné/praktické sestry/zdravotní bratry. Rádi pro Vás zjistíme, které z našich partnerských zdravotnických zařízení nejlépe odpovídá rozvoji a potřebám Vaší kariéry.

"Proč je spolupráce s naší společností pro všeobecné/praktické sestry/zdravotní bratry tou správnou volbou?"

Pro nás nejsou všeobecné/praktické sestry/zdravotní bratři jen dalším zaměstnancem ve zdravotnickém zařízení. Považujeme všeobecné/praktické sestry/zdravotní bratry za jeden ze základních stavebních kamenů pro poskytování kvalitní zdravotní péči pacientům. Významu povolání všeobecné/praktické sestry/zdravotního bratra musí odpovídat i finanční ohodnocení.  

Kotva 2

Vždy se pro naše klienty z řad všeobecných/praktických sester/zdravotních bratrů snažíme zajistit co nejlepší finanční ohodnocení a další bonusy.

Všeobecná/praktická sestra/zdravotní bratr – absolvent

Pokud jste nedávno ukončili své vzdělání a hledáte první pracovní příležitost v oboru, jsme tu pro Vás.

Chcete změnit zaměstnavatele, hledáte nové pracovní výzvy a příležitosti, s důvěrou se obraťte na nás.

 

Spolupracujeme s řadou zdravotnických zařízení, které poskytují jak ambulantní, tak i lůžkovou péči.

 

Jsme si vědomi potřeby neustálého zvyšování kvalifikace, a proto je naším cílem nabídnout Vám zdravotnické zařízení, které Vám umožní odborný růst.

 

Vnímáme finanční a bonusovou část mzdy jako jeden z motivačních faktorů, z tohoto důvodu je našim zájmem Vaše adekvátní ohodnocení.

 

Neváhejte nás kontaktovat 

volné profese
bottom of page